Odkupieauto – skup aut za gotówkę

Hotel Sulejowek Amigo
Hotel Amigo – Komfortowy Hotel Sulejówek
12 sierpnia, 2020
Fotobudka - fotolustro na kazda impreze
Fotobudka – fotolustro na każdą imprezę
13 sierpnia, 2020
Odkupieauto -skup aut

https://odkupieauto.pl/

Firma odkupieauto.pl zajmuje się skupem aut z Łodzi i Częstochowy, ale też działa na terenie całego kraju. Cechują ją wieloletnie doświadczenie w branży, ponieważ na rynku skupu samochodów działa już niemal dwadzieścia lat. Skup samochodów w mieście Łódź, a także skup aut w mieście Częstochowa cieszy się dobrą opinią wśród klientów, rzetelnymi oględzinami sprzedawanego przez klienta samochodu oraz uczciwa wycena. Gotówka na miejscu wypłacana jest do ręki sprzedającego. Każdemu klientowi zaprezentowana zostaje jasna i przejrzysta forma wyceny jego pojazdu, umowa i kwota do wypłaty. Skup aut w Łodzi i Częstochowie odkupi pojazdy typu:

  • auta dostawcze – wszystkie pojazdy służące do transportu i przewozu materiałów,
  • busy – wszystkie pojazdy służące do przewozu osób,
  • auta osobowe – skup wszystkich marek pojazdu, w każdym stanie,
  • auta zabytkowe – odkupienie samochodu po uczciwej wycenie przez specjalistę,
  • motocykle – wszystkie marki, roczniki, nowe i zabytkowe,
  • przyczepy kempingowe – skup wszelkiego rodzaju przyczep.

Firma nie zajmuje się jedynie skupem aut używanych. To również auto szrot w Łodzi, a także auto złom w Częstochowie, dlatego też przyjęcie pojazdu w każdym stanie nie stanowi problemu.

Jak odbywa się proces skupu aut w Łodzi i Częstochowie? Składa się on z czterech niewiele wymagających od klienta kroków:

  1. Krok pierwszy to kontakt z biurem firmy, przekazanie kilku podstawowych informacji odnośnie chęci sprzedaży pojazdu, takich jak rodzaj auta, rocznik etc. oraz umówienie się na oględziny pojazdu.
  2. Punkt drugi stanowi spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa i oględziny pojazdu. Wykonuje je wykwalifikowany specjalista z tej dziedziny wykonując profesjonalną wycenę oferowanego auta.
  3. Po akceptacji sum odkupu auta, spisana zostaje umowa z klientem, a gotówka przekazana do ręki sprzedającego.
  4. Krok czwarty to odebranie pojazdu od klienta po zakończeniu procesu sprzedaży. Odbiór zapewniony jest przez przygotowany przez firmę transport.

Korzystny dla klienta jest czas transakcji. Proces wyceny i ustalenia kwoty wykupu to maksymalnie 1 godzina czasu.