Muno – hurtownia fotowoltaiczna

FlexiPower Group - odnawialne zrodla energii
FlexiPower Group – odnawialne źródła energii
26 sierpnia, 2020
kultpaznokcia.pl
Kultpaznokcia.pl – blog dla kobiet
2 października, 2020
Muno - hurtownia fotowoltaiczna

https://muno.com.pl/

Muno z siedzibą w Warszawie to firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych pozyskiwaniem prądu z energii słonecznej. Jako hurtownia fotowoltaiczna oferuje szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących energię słoneczną. Ofertę kieruje zarówno do klientów hurtowych, jak i detalicznych z całego kraju.

Muno to zespół specjalistów z szeroką wiedzą w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Służy fachową radą w wyborze urządzeń dopasowanych do indywidualnych wymagań, ale nie tylko. Zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym z etapów współpracy, pomaga w projektowaniu instalacji i organizacji montażu. Zajmując się dystrybucją urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznych, współpracuje wyłącznie z renomowanymi dostawcami. Dzięki temu proponuje wysokiej klasy sprzęt spełniający rygorystyczne normy co do trwałości i jakości. Szeroki asortyment sklepu internetowego obejmuje panele fotowoltaiczne i systemy ich mocowania takie jak profile, stelaże na dach, uchwyty do paneli i wiele innych akcesoriów montażowych do fotowoltaiki. Do wyboru są różne rodzaje modułów fotowoltaicznych- monokrystaliczne, polikrystaliczne i amorficzne. Na ofertę składają się akcesoria takie jak konektory do fotowoltaiki, ale nie tylko. Wytrzymały kabel solarny czy zwiększające wydajność instalacji optymalizatory mocy to produkty, które również zamówić można w hurtowni Muno. Ważną część asortymentu stanowią niezawodne inwertery fotowoltaiczne, przetwarzające prąd stały, jaki produkują moduły fotowoltaiczne, na prąd zmienny. Na klientów czekają zabezpieczenia elektryczne- ograniczniki przepięć i wyłączniki nadprądowe. Dostępne są ponadto akcesoria do monitoringu fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Muno proponuje bogaty wybór wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów do montażu instalacji fotowoltaicznych. Na wszystkie produkty udziela gwarancji. Prowadząc sprzedaż online bezpośrednio z magazynu zlokalizowanego w Polsce, zapewnia konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.